Gazeta Informacyjna SEO - Mocne linki dla stron internetowych.

Pisz artykuły i reklamuj swoje strony Internetowe

Bądź ostrożny jeżdżąc po osiedlach

Bądź ostrożnya na osiedlowej uliczce. Nigdy nie wiesz na co możesz najechać, więc prowadź swój samochód ostrożnie. Nie spiesz się i nie szalej, uważnie obserwuj co jest przed Tobą!

Niestety... tego się nie czułem przez skórę. Czy jadąc sobie wolno na ładnej, szerokiej drodze osiedlowej u dziewczyny, ktokolwiek z was byłby przygotowany na betonowy kloc na środku drogi? Ja nie byłem. Na moment zdjąłem wzrok z drogi żeby zerknąć na swoją cudną dziewczynę, aż tu nagle wielki łoskot, podskoczyliśmy i tak zapoznaliśmy się z wielkim klocem leżącym na ulicy. Opony zimowe wytrzymały to uderzenie, swoją drogą nie wyobrażam w jaki sposób, bo to były zramolałe sparciałe kapcie i tak tłukłem się do najbliższego zakładu jaki kojarzyłem, czyli koło Galerii Mokotów. Namęczyłem się jeszcze wcześniej z wygrzebaniem koła zapasowego które było, prawie całkowicie przysłonięty przez butle z gazem i wyciągnięcie ekstra opony z jej schowka graniczy z cudem. Ale udało się. wymieniłem chociaż jedną i zjechałem po tych strasznych garbach na drodze do warsztatu na dół.Dowiedziałem się, że najtańsze nowe opony będą kosztowały tyle, co calutki mój samochód, ale nie miałem żadnego innej możliwości. Do tego dowiedziałem się, że felgi samochodowe się odkształciły i wahacze są do zamiany.Ale dla jednego widoku mojej kobiety zapłaciłbym każdą cenę. No cóż, następnym razem będę bardziej uważał. To jakby nie było doskonała nauczka na przyszłość, żeby np. na autostradach nie tracić uwagi na jeździe.

Tagi: felgi  opony  samochodowe  aluminiowe  najtańsze  zimowe  nowe 

Artykuły o podobnej tematyce:
Opony rodzaje
Super jakość wahaczy do mojej audicy
Materac
Gotowe teksty sms darmowe smsy
ROCKWORLD Internetowy Sklep Wędkarski

Aktywność robotów sieciowych: Google: 73, MSN: 5, Yahoo: 16

Menu:

Skuteczne pozycjonowanie stron w google to dbałość o szczegóły. Napisz unikalny artykuł prasowy który następnie podlinkujesz i w ten sposób zdobędziesz mocne linki dla swojej strony internetowej. Podnosząc swoją pozycję w wyszukiwarkach będziesz miał więcej odwiedzających a co za tym idzie wiecej użytkowników stron ktore zareklamujesz swoim unikalnym artykułem. Zapraszam serdecznie do wpisywania swoich artykułów za darmo.

Gry Dla Dziewczyn